Aktualności

Monstrancja 01.jpg W czwartek, 20 czerwca będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Procesja Eucharystyczna z kościoła garnizonowego do naszego kościoła parafialnego po Mszy św., która się rozpocznie o godz. 9,30 w kościele garnizonowym.

Msze św. w naszym kościele o godz. 7,00; 8,30; po procesji i o godz. 18,00. Ołtarze przygotowujemy na tradycyjnych miejscach, dwa przygotowuje duszpasterstwo M.W., a dwa wspólnoty naszej parafii. Prosimy o udekorowanie okien w całej parafii, zwłaszcza na trasie procesji. Dziewczynki, które w Boże Ciało i podczas Oktawy pragną sypać kwiatki zapraszamy na spotkanie w poniedziałek na godz. 17,00 do kościoła.

Przypominamy, że jest to uroczystość, w którą katolicy są zobowiązani do uczestnictwa we Mszy Świętej.Uczestnicząc w tym dniu w procesji publicznie wyznajemy wiarę w ukrytego w Hostii Jezusa Chrystusa.

tulips-4026273_1920.jpg Kochane Mamy!
Przyjmijcie nasze najpiękniejsze życzenia z podziękowaniami za wszystko, co dla nas robiłyście i robicie nadal. Życzymy Wam wszelkiego błogosławieństwa Boga Ojca, natchnienia Ducha Świętego, sił do podejmowania trudów dnia codziennego, wiele powodów do radości każdego dnia oraz aby się spełniły Wasze marzenia!
Kochamy Was mocno! Modlimy się za Was często!

Zmartwychwstanie 01.jpg Złączeni w Paschalnej radości przesyłamy wyrazy łączności w przeżywaniu Uroczystości Wielkanocnej, podczas której wyznamy wiarę w Syna Bożego Zmartwychwstałego. On jest źródłem naszej wiary, która rozświetla wszystkie drogi naszego życia. Niech Zmartwychwstały Pan - Źródło Życia - otwierając nasze serca na głębokie przyjęcie Tajemnicy Paschalnej, czyni nas gorliwymi świadkami swojej Miłości. Jezus - Zwycięzca śmierci i szatana - niech błogosławi we wszystkich przedsięwzięciach i napełnia radością, miłością i pokojem. Wesołego Allelują ! Życzą duszpasterze.

CODZIENNE

1. Różaniec przed ranną Mszą Św.
  2. Godzinki ku czci Michała Archanioła – niedziela przed mszami
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu – środa godz. 17,15

COMIESIĘCZNE

1. Nabożeństwo Fatimskie – 13 dzień miesiąca godz. 18,00
  2. Modlitwy Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca – I poniedziałek miesiąca godz. 17,30
  3. Różaniec ku czci Niepokalanego Serca Maryi – I sobota miesiąca po rannej Mszy św.
  4. Godzina Święta – I czwartek miesiąca godz. 17,00
  5. Nabożeństwo przez wstawiennictwo Ojca Pio – II czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św.
  6. Nabożeństwo o uzdrowienie duszy i ciała przez wstawiennictwo Św. Filomeny – III czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św.
  7. Modlitwy w intencji dzieci i rodzin - w każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 17,30.

OKRESOWE

1. Roraty (grudzień) – codziennie godz. 6,30 i 18,00